yükleniyor


Ostim Web Tasarım Firması İle Benzersiz Bir Kullanıcı Deneyimi Yaşayın

    Ostim Web Tasarım şirketleri Organize Sanayi Bölgesinde olan birçok büyük ve küçük ölçekli firmalara hizmet vermektedir. Türkiye'nin en büyük sanayi bölgelerinden olan Ostim, savunma sanayinden gıda sanayiye kadar birçok sektörü içinde barındırmaktadır.

    Ostim web tasarım firmaları arasında yer alan WMS 360 Digital olarak Ostim'in bizde manevi değeri büyük. Çünkü kurulduğumuz ilk yıllarda Ostim firmaları ile çalışarak onlara hizmet vermenin heyecanını yaşamıştık. Ostim'in emek ve alınteri kokan sokaklarında dolaşarak kurumsal, e-ticaret gibi birçok web site tasarım projesini alnımızın aklı ile yapmıştık. 2011 yılında başladığımız bu serüvende halen Ostim firmaları ile çalışmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Vermiş olduğumuz güven ile birçok referans ile Ostim'de birçok firma ile çalışma fırsatı bulduk.

Manevi değeri yüksek Ostim Firmalarına özel hazırlamış olduğumuz KOBİ paketlerimiz ile sizde rekabete geri kalmayarak mutlu müşteri portföyümüzde görmekden mutluluk duyarız.  Ajans olarak halen Ostim Bölgesine satış ve satış sonraki teknik talepleriniz için ekip göndermekte olduğumuzdan aklınızdaki tüm soru ve görüşleriniz için ajansımızı arayarak randevü talebinde bulanabilirsiiz.

Tüm web sitelerinde olduğu gibi Ostim firmalarına özel web paketlerinde de yönetim paneli mevcuttur. Web yönetim paneli sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan bir kod bilgisine gerek olmadan web sitenize ürün ekleme ve çıkarma, iletişim ve hakkımızda gibi sayfa değişikliklerini kendinizin yapmasının rahatlığını yaşayacaksınız.  Ayrıca bu paketler responsive tasarım olup tüm tablet ve mobil cihazlarada uyumludur. Yine bu paket ile arama motoru optimizasyon sayesinde üst sıralarda yer almanın keyfini yaşayabileceksiniz.

Web tasarım sürekli destek isteyen bir iştir. Bunun bilinci ile size belirtilen destek saatleri ile kesintisiz destek alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizden gelen telefonları beklemektedir.

Ostim web tasarım firması arıyorsanız Bize Güvenebilirsiniz. Buna referanslarımızı inceleyerek karar verebilirsiniz.

Web sitesini sizlere teslim ederken size özel hazırladığımız eğitim kiti ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca uzman teknik ekibi size ofisinizde yönetim panelinin nasıl kullanacağına dair ücretsiz bir eğitimde verecektir. Web sitemiz üzerinden teknik destek talebi oluşturarak takip edebilirsiniz.Tüm bunlara ek olarak web sitemiz üzerinden indirebileceğiniz uzaktan masaüstü bağlantısı ile istediğiniz zaman bilgisayarınıza uzaktan bağlanılarak teknik destek talep edebilirsiniz.  Gördüğünüz üzere sizlere teknolojinin el verdiği sürece ajans olarak sizlere teknik destek vermek için yanınızdayız.

Web sitesi ile ilgili tüm sorularınızı ve teklif taleplerinizi ajansımıza iletebilirsiniz. Sizler ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0312 911 30 63

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!